Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:

Klubben har sommerstengt, men starter høstsesongen 15. august

Konradturnering Våren 2024

Finale

Ås, 13. juni 2024


A-finale

1. Peder Marcus Aamodt
2. Torstein Furnes
3. Daniel Arvola
4. Per Lea

Semifinaler:
Peder Marcus Aamodt - Per Lea 2-0
Torstein Furnes - Daniel Arvola 1½-½
Finale:
Peder Marcus Aamodt - Torstein Furnes 2-0
Bronsefinale:
Daniel Arvola - Per Lea 2-0


B-finale

5. Kosta Hrituleac
6. Aksel Heien
7. Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen
8. Jon Samset

Semifinaler:
Kosta Hrituleac - Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen  1-1, 2-0
Aksel Heien - Jon Samset  2-0
Finale:
Kosta Hrituleac - Aksel Heien 1½-½
Bronsefinale:
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen - Jon Samset 2-0


C-finale

9. Geir-Arne Aarsheim
10. Paul Hrituelac
11. Odd Andersen
12. Sofia Hrituleac

Semifinaler:
Geir-Arne Aarsheim - Odd Andersen 1-1, 2-0
Paul Hrituleac - Sofia Hrituleac 1-0
Finale:
Geir Arne Aarsheim - Paul Hrituleac 2-0
Bronsefinale:
Odd Andersen - Sofia Hrituleac (1-0)


D-finale

13. Anders Sten Johansen
14. Anita Harstad Nystøyl
15. Dmytro Upyr
16. Espen Holtermann

Semifinaler:
Anders Sten Johansen - Dmytro Upyr 2-0
Anita Harstad Nystøyl - Espen Holtermann 2-0
Finale:
Anders Sten Johansen - Anita Harstad Nystøyl 2-0
Bronsefinale:
Dmytro Upyr - Espen Holtermann 2-0

 

 

Tabellen der de tre beste kveldene teller

         11.01 18.01 02.05 16.05 06.06 Sum 3 beste kvelder Ratingprestasjon
1 Peder Marcus Aamodt     12 2409 
2 Torstein Furnes     10 2011 
3 Daniel Arvola  3 10 1873 
4 Bjarne Holm    1747 
5 Per Lea  2½  2½  1724 
6 Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen  1650 
7 Amandus Innset-Ekkje  2½  1½  2½  1645 
8 Robert M Smith  2½  1½  2½  1601 
9 Aksel Heien  1570 
10 Jon Samset    1450 
11 Markus Slettmoen       1934 
12 Jon Kielland-Lund      1685
13 Kosta Hrituleac      2½  1½  1645 
14 Paul Hrituleac     1639 
15 Sindre Kvedalen      1611 
16 Odd Andersen    1596 
17 Colin Barker      1469 
18 Geir-Arne Aarsheim        1694 
19 Anton Riddervold      1489 
20 Sofia Hrituleac      1480 
21 Espen Holtermann    915 
22 Anders Sten Johansen  3½          3½  2026 
23 Jo Ingebrigt Larsen          1913 
24 Oscar Riddervold      1303 
25 Dmytro Upyr      916 
26 Fredrik Oppegaard  2½          2½  1706 
27 Anita Harstad Nystøyl  1½  2½ 
28 Terje Christoffersen          1710 
29 Svein-Erik Bakken          1604 
30 Kristine Skarsbak         
31 Viktor Hedman  1½          1½  1513 
32 Paul Christian Ring          1670 
33 Steinar Simonsen        1529 
34 Trygve Olsen          1076 
35 Sondre Normann Hellerud      ½      ½ 

 

Her er link til opprinnelig tabell hos Turneringsservice.

July 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4