Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:

Klubben har sommerstengt, men starter høstsesongen 15. august

Konradturnering våren 2023

Finale

Finalen ble spilt 27. april 2023.

Finalegruppe A

1. Peder Marcus Aamodt
2. Torstein Furnes
3. Jon Kielland-Lund
4. Bjarne Holm

Semifinaler:
Peder Marcus Aamodt - Bjarne Holm 2-0
Torstein Furnes - Jon Kielland-Lund 2-0
Finale:
Peder Marcus Aamodt - Torstein Furnes 2-0
Bronsefinale:
Jon Kielland-Lund - Bjarne Holm 1-1, 2-0


Finalegruppe B

5. Aksel Heien
6. Jon Samset
7. Paul Hrituleac
8. Robert M Smith

Semifinaler:
Jon Samset - Paul Hrituleac 1-1, 1-1, 1-0
Aksel Heien - Robert M Smith 2-0
Finale:
Aksel Heien - Jon Samset 1-1, 1-1, 1-0
Bronsefinale:
Paul Hrituleac - Robert M Smith 1-1, 1-1, 1-0


Finalegruppe C

9. Odd Andersen
10. Runar Skaret
11. Kosta Hrituleac
12. Bjørnar Beylich

Semifinaler:
Odd Andersen - Bjørnar Beylich 2-0
Runar Skaret - Kosta Hrituleac 2-0
Finale:
Odd Andersen - Runar Skaret 2-0
Bronsefinale:
Kosta Hrituleac - Bjørnar Beylich 1.5 - 0.5


Oppsamlingsheat (Lynsjakkturnering alle-mot-alle)

13. Geir Arne Aarsheim             6.0 poeng
14. Trym Gimse                     5.0 poeng
15. Anton Riddervold               3.5 poeng
16. Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen 3.5 poeng
17. Sofia Hrituleac                2.0 poeng
18. Alf Geir Thowsen               1.0 poeng
19. Oscar Riddervold               0.0 poeng

 

 

Tabellen der de tre beste kveldene teller

    12.01 09.02 09.03 13.04 20.04 Sum 3 beste kvelder Ratingprestasjon
1 Per Lea   3½  2  3½  2½  2½  9½  1762
2  Peder Marcus Aamodt  3 3 3    9  1763
 Torstein Furnes    3 2½     8½  1671
 Jon Kielland-Lund      2 2½   7½  1632
 Bjarne Holm  2   2½   7½  1528
 Jon Samset  3 2½   7½  1435
 Robert M Smith    2    7  1638 
 Trygve Olsen  2    7  1322 
 Aksel Heien  2 2½   2  6½  1232
10   Paul Hrituleac  2   1½   6  1577 
11   Bjørnar Beylich    2  6  1387 
12   Anders Sten Johansen 2½         5½ 1768 
13   Kosta Hrituleac      2 1½   5½ 1145 
14   Runar Skaret  1      5 1284 
15   Odd Andersen    2      4 1577 
16   Anton Riddervold  1  4 1413 
17   Jo Ingebrigt Larsen   2      4 1348 
18   Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen     1    4 1191 
19   Sofia Hrituleac   1½    3½  1027 
20   Geir Arne Aarsheim          3 1811 
21   Dmytro Upyr    3  609 
22   Trym Gimse      1  1    2  1129 
23   Jonathan Christensen        2 1048 
24   Alf Geir Thowsen      2      2  947 
25   Isa Kraniqi      1½      1½  1200 
26   Torbjørn Brenden          1 1944 
27   Oscar Riddervold        1  0  1  0 
28   Gia Uy Pham        1    1  0
29   Michael Mortensen        1    1  0
30   Espen Holtermann      0      0  0 

 

Her er opprinnelig tabell hos Turneringsservice.

July 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4