Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:

Klubben har sommerstengt, men starter høstsesongen 15. august

Follo 3. Østlandsserien 2023-2024. 5. div.

Tabell

OSS 8 hobby 2 xxxx 3½ 2 3 2 4  3-2-0    14½      8   
OSS 9 Yngre junior ½ xxxx 2 3½ 4 3½  3-1-1    13½      7   
Follo 3 2 2 xxxx 3½ 1 4  2-2-1    12½      6   
Bærum Miners/BS7 1 ½ ½ xxxx 2 3½  2-0-3    7½      4   
Offerspill 8 2 0 3 1½ xxxx 0  1-2-2    6½      4   
Eiker 3 0 ½ 0 ½ 0 xxxx  0-1-4    1      1   


Her er
link til tabell hos Turneringsservice.


Disse spilte for Follo 3:

    1     2     3     4     5      Sum   
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen   0       0
Sverre Skillestad 1 1 1 0 0 3
Kosta Hrituleac 1   1 0 0 2
Sindre Kvedalen ½ 0       ½
Felix K H Tran 1 1 1 1 1 5
Tobias Stub-Drevdal     1 1 0 2
Sum 2 4 2 1 12½


1: Bærum Miners/BS7,   2: OSS 9 Yngre junior,   3: Eiker 3,   4: OSS 8 hobby 2,   5: Offerspill 8

 

Runde 1

Bærum, 29. oktober 2023

Follo 3                               Bærum 7                               
Sverre Skillestad              1217 - Gabriel Johan Tverli      1015   1 - 0
Kosta Hrituleac                1185 - Atle Grun                 ----   1 - 0
Sindre Kvedalen                1099 - Lex Nederbragt            1021   Remis
Felix K H Tran                 ---- - Sofia Nilsen              ----   1 - 0
3.5 poeng                             0.5 poeng


Runde 2

Oslo, 3. desember 2023

Follo 3                               OSS 9 Yngre junior                    
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen 1288 - Trygve Hellebø            1162   0 - 1
Sverre Skillestad              1227 - Leonard Horsfjord Glomnes 1065   1 - 0
Sindre Kvedalen                1056 - Oscar Hjoberg             ----   0 - 1
Felix K H Tran                 ---- - Henrik Daehan Malmo Gjøn  ----   1 - 0
2 poeng                               2 poeng


Runde 3

Ås, 7. januar 2024

Follo 3                               Eiker 3                               
Sverre Skillestad              1217 - Roy Drange Hansen         1470   1 - 0
Kosta Hrituleac                1185 - Einar Dale                1079   1 - 0
Felix K H Tran                 ---- - Pempa Thondrup            1034   1 - 0
Tobias Stub-Drevdal            ---- - Julia Støa Haare          ----   1 - 0
4 poeng                               0 poeng


Runde 4

Oslo, 4. februar 2024

Follo 3                              OSS 8 Hobby 2                         
Sverre Skillestad             1270 - Atle Sponnich             1439   0 - 1
Kosta Hrituleac               1357 - Jone Frafjord             1426   0 - 1
Felix K H Tran                ---- - Dag Wernø Holter          1371   1 - 0
Tobias Stub-Drevdal           ---- - Knut Bjørkmann            1012   1 - 0
2 poeng                              2 poeng


Runde 5

Ås, 10. mars 2024

Follo 3                              Offerspill 8                          
Sverre Skillestad             1555 - Cathrine Bruvold          1693   0 - 1
Kosta Hrituleac               1605 - David Kristiansen         1625   0 - 1
Felix K H Tran                ---- - Fanny Elise Helgesen      ----   1 - 0
Tobias Stub-Drevdal           ---- - Marius Myhre              ----   0 - 1
1 poeng                              3 poeng

 

 

 

July 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4