40 % rabatt
for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!
Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:
KM Lynsjakk
Tabell
OSS 8 hobby 2 | xxxx | 3½ | 2 | 3 | 2 | 4 | 3-2-0 | 14½ | 8 |
OSS 9 Yngre junior | ½ | xxxx | 2 | 3½ | 4 | 3½ | 3-1-1 | 13½ | 7 |
Follo 3 | 2 | 2 | xxxx | 3½ | 1 | 4 | 2-2-1 | 12½ | 6 |
Bærum Miners/BS7 | 1 | ½ | ½ | xxxx | 2 | 3½ | 2-0-3 | 7½ | 4 |
Offerspill 8 | 2 | 0 | 3 | 1½ | xxxx | 0 | 1-2-2 | 6½ | 4 |
Eiker 3 | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | xxxx | 0-1-4 | 1 | 1 |
Her er link til tabell hos Turneringsservice.
Disse spilte for Follo 3:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Sum | |
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen | 0 | 0 | ||||
Sverre Skillestad | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Kosta Hrituleac | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
Sindre Kvedalen | ½ | 0 | ½ | |||
Felix K H Tran | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Tobias Stub-Drevdal | 1 | 1 | 0 | 2 | ||
Sum | 3½ | 2 | 4 | 2 | 1 | 12½ |
1: Bærum Miners/BS7, 2: OSS 9 Yngre junior, 3: Eiker 3, 4: OSS 8 hobby 2, 5: Offerspill 8
Runde 1
Bærum, 29. oktober 2023
Follo 3 Bærum 7
Sverre Skillestad 1217 - Gabriel Johan Tverli 1015 1 - 0
Kosta Hrituleac 1185 - Atle Grun ---- 1 - 0
Sindre Kvedalen 1099 - Lex Nederbragt 1021 Remis
Felix K H Tran ---- - Sofia Nilsen ---- 1 - 0
3.5 poeng 0.5 poeng
Runde 2
Oslo, 3. desember 2023
Follo 3 OSS 9 Yngre junior
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen 1288 - Trygve Hellebø 1162 0 - 1
Sverre Skillestad 1227 - Leonard Horsfjord Glomnes 1065 1 - 0
Sindre Kvedalen 1056 - Oscar Hjoberg ---- 0 - 1
Felix K H Tran ---- - Henrik Daehan Malmo Gjøn ---- 1 - 0
2 poeng 2 poeng
Runde 3
Ås, 7. januar 2024
Follo 3 Eiker 3
Sverre Skillestad 1217 - Roy Drange Hansen 1470 1 - 0
Kosta Hrituleac 1185 - Einar Dale 1079 1 - 0
Felix K H Tran ---- - Pempa Thondrup 1034 1 - 0
Tobias Stub-Drevdal ---- - Julia Støa Haare ---- 1 - 0
4 poeng 0 poeng
Runde 4
Oslo, 4. februar 2024
Follo 3 OSS 8 Hobby 2
Sverre Skillestad 1270 - Atle Sponnich 1439 0 - 1
Kosta Hrituleac 1357 - Jone Frafjord 1426 0 - 1
Felix K H Tran ---- - Dag Wernø Holter 1371 1 - 0
Tobias Stub-Drevdal ---- - Knut Bjørkmann 1012 1 - 0
2 poeng 2 poeng
Runde 5
Ås, 10. mars 2024
Follo 3 Offerspill 8
Sverre Skillestad 1555 - Cathrine Bruvold 1693 0 - 1
Kosta Hrituleac 1605 - David Kristiansen 1625 0 - 1
Felix K H Tran ---- - Fanny Elise Helgesen ---- 1 - 0
Tobias Stub-Drevdal ---- - Marius Myhre ---- 0 - 1
1 poeng 3 poeng
Tabell
Follo 2 | xxx | 4 | 1½ | 3½ | 3 | 4 | 4-0-1 | 16 | 8 |
Dragen 5 | 0 | xxx | 4 | 2 | 2½ | 3½ | 3-1-1 | 12 | 7 |
Fredriksstad 3 | 2½ | 0 | xxx | 1½ | 4 | 4 | 3-0-2 | 12 | 6 |
Stjernen 4 | ½ | 2 | 2½ | xxx | 2 | 1½ | 1-2-2 | 8½ | 4 |
Sarpsborg 2 Ungdom | 1 | 1½ | 0 | 2 | xxx | 2½ | 1-1-3 | 7 | 3 |
OSS 7 Kvinner Rød | 0 | ½ | 0 | 2½ | 1½ | xxx | 1-0-4 | 4½ | 2 |
Her er link til oppdatert tabell hos Turneringsservice.
Disse spilte for Follo 2:
Follo 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Sum |
Bjarne Holm | 1 | 1 | 2 | |||
Torstein Furnes | 1 | 0 | 1 | |||
Anders Sten Johansen | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | 4 |
Jon Kielland-Lund | 1 | 1 | 2 | |||
Torbjørn Brenden | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | |
Robert M Smith | 1 | 1 | ||||
Aksel Heien | 1 | 1 | ||||
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen | 0 | 0 | ||||
Sindre Kvedalen | 1 | 1 | 2 | |||
Sum | 4 | 4 | 3 | 3½ | 1½ | 16 |
1: Dragen 5, 2: OSS 7, 3: Sarpsborg 2, 4: Stjernen 4, 5: Fredriksstad 3
Runde 1
NTG, 29. oktober 2023
Follo 2 Dragen 5
Bjarne Holm 1736 - William Olsen 1174 1 - 0
Anders Sten Johansen 1716 - Espen Siben Yang 1234 1 - 0
Jon Kielland-Lund 1715 - Michael Mortensen 1091 1 - 0
Torbjørn Brenden 1616 - Gard Wiik Glomnes ---- 1 - 0
4 poeng 0 poeng
Runde 2
Oslo, 3. desember 2023
Follo 2 OSS 7 Kvinner Rød
Bjarne Holm 1738 - Tone Namtvedt ---- 1 - 0
Anders Sten Johansen 1718 - Ellen-Anette Stickler 1297 1 - 0
Jon Kielland-Lund 1717 - Natalie P Breirem 1223 1 - 0
Aksel Heien 1355 - Christiane Moen ---- 1 - 0
4 poeng 0 poeng
Runde 3
Ås, 7. januar 2024
Follo 2 Sarpsborg 2
Anders Sten Johansen 1716 - Xhafe Berisha 1674 1 - 0
Torbjørn Brenden 1616 - Frode Johnsen 1499 1 - 0
Lars-Henrik Nystøyl Nicolaisen 1255 - Said Ali Omar 1476 0 - 1
Sindre Kvedalen 1214 - Niklas Kjørvik Bentsen ---- 1 - 0
3 poeng 1 poeng
Runde 4
Oslo, 4. februar 2024
Follo 2 Stjernen 4
Torstein Furnes 1669 - Catherine Jørgensen 1351 1 - 0
Anders Sten Johansen 1725 - Marie Vatneødegård 1302 Remis
Torbjørn Brenden 1623 - Karianne Stensland 1249 1 - 0
Robert M Smith 1464 - Andrea Schneider 1290 1 - 0
3.5 poeng 0.5 poeng
Runde 5
Ås, 10. mars 2024
Follo 2 Fredriksstad 3
Torstein Furnes 1806 - Johan Fuskeland Kro 1620 0 - 1
Anders Sten Johansen 1825 - Jonas Høiom 1717 Remis
Torbjørn Brenden 1775 - David Gretland Ozer 1467 0 - 1
Sindre Kvedalen 1558 - Melvin Rapp Hauge 1420 1 - 0
1.5 poeng 2.5 poeng
Tabell
SK 1911 2 | xxx | 2½ | 3 | 2 | 2½ | 2 | 1½ | 2 | 3-3-1 | 15½ | 9 |
Strømmen 1 | 1½ | xxx | 4 | 3 | 1½ | 3½ | 3 | ½ | 4-0-3 | 17 | 8 |
Lillestrøm | 1 | 0 | xxx | 2½ | 2½ | 3 | 1½ | 2½ | 4-0-3 | 13 | 8 |
Bærum Krutt/BS2 | 2 | 1 | 1½ | xxx | 2½ | 1½ | 3 | 2½ | 3-1-3 | 14 | 7 |
Follo 1 | 1½ | 2½ | 1½ | 1½ | xxx | 2 | 2½ | 2½ | 3-1-3 | 14 | 7 |
Moss | 2 | ½ | 1 | 2½ | 2 | xxx | 3½ | 1½ | 2-2-3 | 13 | 6 |
Sarpsborg 1 | 2½ | 1 | 2½ | 1 | 1½ | ½ | xxx | 2½ | 3-0-4 | 11½ | 6 |
Fredriksstad 1 | 2 | 3½ | 1½ | 1½ | 1½ | 2½ | 1½ | xxx | 2-1-4 | 14 | 5 |
Her er link til tabellen hos Turneringsservice.
Disse spilte for Follo 1:
Follo 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sum |
Peder Marcus Aamodt | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 4 | ||
David Lange | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | ½ | ½ | 3 |
Holger Lange | 1 | 1 | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 4 |
Bjarne Holm | 0 | 0 | ||||||
Jon Kielland-Lund | 0 | 1 | ½ | 0 | ½ | 2 | ||
Torstein Furnes | 0 | 1 | 1 | |||||
David Johnson | 0 | 0 | ||||||
Sum | 2½ | 2½ | 1½ | 2 | 2½ | 1½ | 1½ | 14 |
1: Fredriksstad 1, 2: Strømmen 1, 3: SK 1911 2, 4: Moss 1, 5: Sarpsborg 1, 6: Lillestrøm, 7: Bærum
Runde 1
Fredrikstad (Selbak), 29. oktober 2023
Follo 1 Fredriksstad 1
Peder Marcus Aamodt 2047 - Avduraim Dogani 2073 1 - 0
David Lange 1989 - Holger Blauhut 2019 Remis
Holger Lange 1743 - Raad Mirza 1843 1 - 0
Torstein Furnes 1738 - Anna Blauhut 1559 0 - 1
2.5 poeng 1.5 poeng
Runde 2
Ås, 3. desember 2023
Follo 1 Strømmen 1
Peder Marcus Aamodt 2103 - Frode Lillevold 2095 Remis
David Lange 1990 - Steinar Sidselrud 1978 0 - 1
Holger Lange 1756 - Olav Hjortås 1672 1 - 0
Torstein Furnes 1723 - Frank Olav Bruun 1664 1 - 0
2.5 poeng 1.5 poeng
Runde 3
Oslo, 6. januar 2024
Follo 1 SK 1911 2
David Lange 1989 - Eivind Olav Risting 2332 Remis
Holger Lange 1743 - Torgeir Jakhelln Kjøita 2038 1 - 0
Jon Kielland-Lund 1714 - Gaute Bergan 2008 0 - 1
David Johnson 1664 - Per Omtvedt 1734 0 - 1
1.5 poeng 2.5 poeng
Runde 4
Moss, 7. januar 2024
Follo 1 Moss 1
David Lange 1989 - Svein Rishovd 2174 Remis
Holger Lange 1743 - Hans-Inge Kongevold 1956 Remis
Bjarne Holm 1719 - Rune Harald Kristiansen 1885 0 - 1
Jon Kielland-Lund 1714 - Arnstein Johansen 1695 1 - 0
2 poeng 2 poeng
Runde 5
Ås, 4. februar 2024
Follo 1 Sarpsborg 1
Peder Marcus Aamodt 1931 - Ragnar Knudsen 2007 1 - 0
David Lange 1993 - Lars Erik Eriksen 1900 Remis
Holger Lange 1786 - Karl Mosbye 1860 Remis
Jon Kielland-Lund 1720 - John-Olav G Njå 1781 Remis
2.5 poeng 1.5 poeng
Runde 6
Lillestrøm, 9. mars 2024
Follo 1 Lillestrøm
Peder Marcus Aamodt 1941 - Audun Kvam 2032 1 - 0
David Lange 1994 - Thomas Pronstad 1979 Remis
Holger Lange 1873 - Tarek Spreemann 1952 0 - 1
Jon Kielland-Lund 1839 - Elvis Chikwati 1854 0 - 1
1.5 poeng 2.5 poeng
Runde 7
Ås, 10. mars 2024
Follo 1 Bærum Krutt/BS 2
Peder Magnus Aamodt 1941 - Håvard M Skagseth 2046 Remis
David Lange 1994 - Vebjørn Maanum Leonhardsen 1950 Remis
Holger Lange 1873 - William Arntzen Walgren 1878 0 - 1
Jon Kielland-Lund 1839 - Thrond Kleppe 1713 Remis
1.5 poeng 2.5 poeng