Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:     Follosjakken BGP VII,   Klubbmesterskap i hurtigsjakk

Follo 1. Østlandsserien, 1. divisjon, 2005-2006

Østlandsserien 2005/2006 – 1. divisjon

Asker

 

3

3

4

6

7-2-0

34½

16

Porsgrunn

3

 

3

3

5

5

6-3-0

36

15

OSS

 

5

4

5

4

6

6-0-3

35

12

Akademisk

3

3

1

 

4

4

5

5-2-2

32½

12

Bergens IV

3

 

3

6

5-2-2

31

12

Moss

2

2

2

 

5

4

5

4-0-5

28½

8

Follo

1

2

3

1

 

2

5

3-1-5

23½

7

SOSS

1

1

2

4

 

2-0-7

22½

4

Black Knights

0

1

2

 

1-0-8

18

2

Strømmen

½

0

½

0

1

1

½

 

1-0-8

  8½

2

Individuelle resultater:

Follo I

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Sum

%

Hallvard V Ådnøy        

 

0

½

1

½

1

0

0

0

3

37.5

Ellen Hagesæther

½

0

1

0

½

½

0

 

 

35.7

Alf Roger Andersen

0

1

0

1

½

½

0

0

0

3

33.3

Trond Solem                 

1

0

1

½

 

1

1

1

1

81.3

Aleks Semakoff            

(1)

 

 

½

 

1

0

 

½

3

60.0

Glenn Gaasland             

 

0

 

½

0

 

 

0

½

1

33.3

Kjell Næssvold

 

 

0

 

0

 

1

0

 

1

40.0

Jokaim Larsen

½

 

1

 

1

1

 

 

 

87.5

Per Lea

 

 

 

 

 

 

 

0

0

0

0.0

Jan Rune Moberg

0

0

 

 

 

 

 

 

 

0

0.0

Sum

3

1

5

2

1

2

23½

43.5

1=Bergens IV; 2=Moss; 3=Black Knights; 4=O.S.S.; 5=Asker; 6=Strømmen; 7=S.O.S.S.; 8=Porsgrunn; 9=Akademisk

Runde 1 (5. november 2005)

Follo 1                        Bergens 4                            
Hagesæther Ellen        2177   Skodvin Eilif          2284    Remis
Andersen Alf Roger      2138   Gabrielsen Stig        2252    0 - 1
Solem Trond             2132   Aarland Stein Arild    2254    1 - 0
Semakoff Aleks          2049   Borchgrevink Harald B  2249    1 - 0
Larsen Joakim           1725   Valaker Ole J          2126    Remis
Moberg Jan Rune         1556   Holen Torgeir          1844    0 - 1
3.0 poeng                      3.0 poeng

Runde 2 (6. november 2005)

Follo 1                        Moss 1                               
Ådnøy Hallvard Voll     2240   Elsness Frode          2429    0 - 1
Hagesæther Ellen        2177   Mieziz Normunds        2535    0 - 1
Andersen Alf Roger      2138   Haugli Petter          2165    1 - 0
Solem Trond             2132   Kongevold Hans Inge    1960    0 - 1
Gaasland Glenn          1898   Johansen Paul          1937    0 - 1
Moberg Jan Rune         1556   Hansen Kjetil Lund     1823    0 - 1
1.0 poeng                      5.0 poeng

Runde 3 (4. desember 2005)

Follo 1                        Black Knights                        
Ådnøy Hallvard Voll     2240   Nordahl Helge A        2440    Remis
Hagesæther Ellen        2177   Børresen Georg S       2191    1 - 0
Andersen Alf Roger      2138   Andersen Lars Even     2138    0 - 1
Solem Trond             2132   Flaata Alexander       1902    1 - 0
Næssvold Kjell          1897   Sterk Michel           2012    0 - 1
Larsen Joakim           1725   Snellingen Jørn        1795    1 - 0
3.5 poeng                      2.5 poeng

Runde 4 (14. januar 2006)

Follo 1                        OSS 1                                
Ådnøy Hallvard Voll     2256   Johannesen Leif Erlend 2574    1 - 0
Hagesæther Ellen        2184   Agdestein Espen        2414    0 - 1
Andersen Alf Roger      2218   Heim Sverre            2294    1 - 0
Solem Trond             2132   Gvein Kenneth          2144    Remis
Semakoff Aleks          2049   Persson Mats           2121    Remis
Gaasland Glenn          1898   Hjort Jens             1964    Remis
3.5 poeng                      2.5 poeng

Runde 5 (15. januar 2006)

Follo 1                        Asker 1                              
Ådnøy Hallvard Voll     2256   Sahl Bjarke Barth      2380    Remis
Hagesæther Ellen        2184   Ekeberg Carl Fredrik   2255    Remis
Andersen Alf Roger      2218   Sahl Sheila Barth      2141    Remis
Gaasland Glenn          1898   Stokstad Petter Glenne 2111    0 - 1
Næssvold Kjell          1897   Gunnesdal Lars         1934    0 - 1
Larsen Joakim           1739   Strand Kjetil          1905    1 - 0
2.5 poeng                      3.5 poeng

Runde 6 (11. februar 2006)

Follo 1                        Strømmen                             
Ådnøy Hallvard Voll     2256   Kirkebø Carl Peter     2192    1 - 0
Hagesæther Ellen        2184   Lillevold Frode        2038    Remis
Andersen Alf Roger      2218   Andersen Jørgen M      1906    Remis
Solem Trond             2132   Einvik Gunnar          1896    1 - 0
Semakoff Aleks          2049   Nilsen Terje           1814    1 - 0
Larsen Joakim           1739   Nygaard Eddy           1753    1 - 0
5.0 poeng                      1.0 poeng

Runde 7 (12. februar 2006)

Follo 1                        S.O.S.S.                             
Ådnøy Hallvard Voll     2256   Leer-Salvesen Bjarte   2364    0 - 1
Hagesæther Ellen        2184   Byklum Bjørnar         2308    0 - 1
Andersen Alf Roger      2218   Harestad Hans Krogh    2215    0 - 1
Solem Trond             2132   Forberg Anders         2175    1 - 0
Semakoff Aleks          2049   Andreassen Pål         1971    0 - 1
Næssvold Kjell          1897   Vagle Raymond          1893    1 - 0
2.0 poeng                      4.0 poeng

Runde 8 (11. mars 2006)

Follo 1                        Porsgrunn 1                          
Ådnøy Hallvard Voll     2256   Lie Kjetil A           2527    0 - 1
Andersen Alf Roger      2218   Lie Espen              2354    0 - 1
Solem Trond             2132   Lahlum Hans Olav       2197    1 - 0
Gaasland Glenn          1898   Svendsen Bertil        2148    0 - 1
Næssvold Kjell          1897   Berg-Jensen Joakim     2057    0 - 1
Lea Per                 1630   Aandal Kristian        1870    0 - 1
1.0 poeng                      5.0 poeng

Runde 9 (12. mars 2006)

Follo 1                        Akademisk 1                          
Ådnøy Hallvard Voll     2256   Djurhuus Rune          2510    0 - 1
Andersen Alf Roger      2218   Hole Øystein           2348    0 - 1
Solem Trond             2132   Gudbrandsen Gustav     2247    1 - 0
Semakoff Aleks          2049   Thorstensen Trond      2124    Remis
Gaasland Glenn          1898   Skrondal Inge S        1987    Remis
Lea Per                 1630   Runde Hans Arild       1855    0 - 1
2.0 poeng                      4.0 poeng

October 2017
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5