Støtt Follo sjakkforening med Grasrotandelen !  

40 % rabatt

for nye medlemmer første året !!
Blir man medlem om høsten, betaler man
kun 30 % kontingent resten av året !!

Søk på dette nettstedet

Seniorsenteret i underetasjen i Ås Kulturhus (tidligere kalt Ås Rådhus). Torsdager 19:00
Påmelding via Turneringsservice:     Follosjakken BGP VII,   Klubbmesterskap i hurtigsjakk

Vinner-oversikt klubbturneringer i Follo sjakkforening

Her er oversikt over vinnerne i hovedturneringene i Follo sjakkforening siden stiftelsen i 1996. Ved å klikke på navnet, får du fram den aktuelle resultatlisten fra den turneringen.

  KM kl. A KM kl. B KM kl. C Høstturnering KM Hurtigsjakk KM Lyn kl. A KM Lyn kl. B KM Lyn kl. C Vår-konrad Høst-konrad
2017 K. Ruud A. Aalmo       K. Ruud  M. Bø    K. Ruud  
2016 T. Furnes M. Bø   A. Støle T. Furnes P. Lea M. Bø    J. R. Moberg K. Ruud
2015 A. Støle T. Olsen A. Aalmo A. Støle S. Flügel A. Støle T. Brenden V. Holmefjord J. R. Moberg T. Furnes
2014 S. Flügel A. G. Thowsen   T. Furnes K. E. Moholt K. E. Moholt J. Fuglseth   J. Kielland-Lund S. Flügel
2013 P. Lea T. Olsen   F. Seim S. Flügel J. R. Moberg     J. R. Moberg T. Furnes
2012 J. Snellingen S. Simonsen   J. Snellingen S. Flügel J. Snellingen     T. Furnes J. Snellingen
2011 P. Lea T. Olsen   J. Snellingen J. Larsen P. Lea T. Olsen   D. Lange J. Snellingen
2010 P. Lea S-E. Bakken   T. Furnes F. Høva A. Hovland S. Simonsen   P. Lea H. Lange
2009 D. Lange T. Olsen   A. Flaata J. R. Moberg P. Lea S. Simonsen   H. Lange A. Hovland
2008 D. Lange S-E. Bakken   D. Lange A. Hovland J. R. Moberg Ø. Weberg   J. R. Moberg A. Hovland
2007 H. Lange D. Lange   P. Lea A. Hovland A. Hovland D. Lange   T. Christoffersen T. Christoffersen
2006 F. Høva T. Olsen   A. Hovland H. Ådnøy H. Ådnøy F. Lystad   Ø. Weberg T. Furnes
2005 H. Ådnøy F. Lystad D. Lange J. Larsen P. Lea H. Ådnøy T. Furnes   T. Furnes P. Lea / S. Simonsen
2004 P. Lea K. Nord   H. Ådnøy H. Ådnøy H. Ådnøy F. Asghar   H. Ådnøy H. Ådnøy
2003 K. Næssvold S. Simonsen V. Vedeld H. Ådnøy H. Ådnøy H. Ådnøy M. Bilet      
2002 H. Ådnøy F. Høva   F. Høva K. Næssvold H. Ådnøy T. Furnes      
2001 K. Næssvold T. Furnes M. Bilet T. Skjærseth H. Ådnøy H. Ådnøy M. Bilet      
2000 K. Næssvold S. Simonsen K. Nord H. Ådnøy S. Tjomsland H. Ådnøy F. Lystad      
1999 N. Hagesæther G. Bekkelien T. Olsen J. Sørgjerd J. Sørgjerd H. Ådnøy T. Furnes      
1998 G. Gaasland*     J. Sørgjerd/ H. Ådnøy**            
1997 H. Ådnøy*     T. Solem/ Ø. Weberg**   L. Øgaard H. Rangøy      
1996       T. Solem / Ø. Weberg**            

*) Det ble spilt kvalifiserings-turneringer i Ås og Ski, og de beste møttes til finale. Navnet som er oppgitt er vinneren av finalen.
**) Det ble spilt høstturnering både i Ski og Ås. Det første navnet vant i Ski, mens det andre navnet er vinneren i Ås.

 Tilsvarende oversikt for Ås sjakklubb (1981-1996) finner du her.

October 2017
M T W T F S S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5